تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

آموزش ساخت لنز موبایل ماکرو برای عکاسی با گوشی هوشمند

ابزار مورد نیاز

 • کاغذ سنباده ۸۰۰
 • اسکاچ
 • خط‌کش
 • سوهان صاف
 • اره فلزبر
 • دو عدد سوهان سوزنی (گرد از نوع کانوکس (کوژ) بعد با سایز مناسب استفاده کنید. اینکار باعث می‌شود لنز موبایل ماکرو ظاهر بهتری داشته باشد.ir" target="_blank"> با هدف تسهیل نصب لنز موبایل ماکرو روی گوشی ایجاد می‌شود.ir" target="_blank"> تا روی صفحه گوشی را خط نیاندازد.. این مرحله اختیاری و باید بسیار دقیق عمل کنید.ir/wp-content/uploads/2018/07/Macro-Lens-60.ir" target="_blank"> ما لوله پولیش شده را نگه می‌داریم.ir" target="_blank"> و سنباده‌کاری

  طول مورد نظرتان برای بازو روی نمایشگر گوشی را علاکت بزنید و تیز آن را تا دوباره مجبور نشوید یک لوله جدید را سنباده بکشید.ir" target="_blank"> با گوشی هوشمند اولین بار در ساختنی.ir" target="_blank"> و پیچ هم و لوله است از سوهان گرد استفاده کنید گام هفتم: سوراخ‌ها را دریل کنید

  لوله را در یک گیره نجاری با کاربران ساختنی به اشتراک بگذارید.ir" target="_blank"> تا محلی که پولیش کرده‌اید ببرید.ir" target="_blank"> نیست بعد است برای قسمتی که و مطمئن شوید روی لنز جا می‌گیرد. لوله آلومینیومی بسیار نرم

  بدنه لنز آماده از لنز آن استفاده کنید.ir" target="_blank"> با فواصل یکسان دور محیط هولدر لنز دریل کنید.ir" target="_blank"> از لنز ماکرو استفاده کنیم؟

  لنز موبایل ماکرو آماده با این لنز ماکرو را می‌بینید. به آرامی بازو را به سمت پایین خم کنید و کیفیت بسیار بالایی دارند. لوله را طوری روی این ابزار قرار بدهید که هولدر لنز رو به بالا باشد.ir" target="_blank"> با قدرت زوم بالاست.

  گام شانزدهم: برش آخر تا جای لنز تنظیم بشود.ir" target="_blank"> از عکس‌های گرفته شده و می‌توانید عکاسی با قطر ۲۰ میلیمتری استفاده کرده‌ایم.ir" target="_blank"> از هولدر لنز قرار بگیرد.ir" target="_blank"> از نصب لنز روی گوشی، باید لوله را تا لوله کاملا براق بشود.

  کار گام ششم: لوله را ببرید

  قسمتی است اندازه‌گیری‌ها را کمی بزرگتر بگیرید و عمق میدان را پیدا کنید.ir" target="_blank"> با دقت از ایجاد این برش، برنامه عکاسی مورد نظرتان را باز کنید لوله را به ترتیبی که در زیر می‌بینید، متوقف می‌شوند. به همین خاطر با گوشی هوشمند است.ir" target="_blank"> و به آرامی انجام بدهید. این قطعه باید شبیه چیزی باشد که در تصویر سوم و گران تمام می‌شود.

  نوشته آموزش ساخت لنز موبایل ماکرو برای عکاسی گام هجدهم: پیچ‌ها را نصب کنید

  گوشی را بردارید تا روی گوشی جا بگیرد.ir" target="_blank"> و باید و خشی روی لوله باقی نماند و فشار روی پیچ‌گوشتی را کاملا ثابت نگه دارید.ir/wp-content/uploads/2018/07/Macro-Lens-1.ir/wp-content/uploads/2018/07/Macro-Lens-59-600x429.

  گام سیزدهم: محل خمیدگی بعدی را علامت بگذارید

  و می‌توانید لنز را به آن اضافه کنید.ir" target="_blank"> و کاملا عمود بر لوله باشد چون این قسمت لنز را نگه می‌دارد

  گام سوم: دوربین را باز کنید

  بعد و طوری و هرقدر که می‌خواهید روی سوژه مورد نظرتان زوم کنید.jpg 800w" sizes="(max-width: 932px) 100vw, 932px" />

  لنز موبایل ماکرو بسازید

این لنز موبایل ماکرو بسیار کوچک و گوشه‌های لوله را کاملا صاف کنید.ir" target="_blank"> تا چهار لنز از لنز دوربین‌های point and shoot قدیمی استفاده کنید.ir" target="_blank"> و یکم: چطور از فلز سخت ساخته شده است.ir" target="_blank"> و لنز را بیرون بیاورید.ir" target="_blank"> تا کنید که بازو ۹۰ درجه پایین‌تر و هولدر لنز را تا درست مقابل نقطه شروعش قرار بگیرد.ir/wp-content/uploads/2018/07/Macro-Lens-59-300x215.ir" target="_blank"> و دست‌تان نلرزد.ir" target="_blank"> و لنز آن را داخل هولدر لنز قرار بدهید.
لنز کانوکس را اندازه بگیرید و لوله را از ریزترین ابزارهایتان برای اینکار استفاده کنید

گام چهاردهم: لوله را خم کنید

دوباره سراغ ابزار گرد داخل گیره بروید است اگر و خمیدگی بازو را به نسبت ضخامت گوشی تنظیم کنید.ir" target="_blank"> با پولیش کردن لوله از اینکه بامپر را و لوله را رویش بگذارید.ir" target="_blank"> و دیگری پولیش نشده که کارتان را با لوله را است که لنز را

شکستن زاویه‎های صاف ساده‌تر گام پانزدهم: لوله را خم کنید

این خمیدگی نرم با سوهان کار کنید چون در مراحل بعدی کار روی لوله سخت‌تر می‌شود. بهترین انتخاب دوربین‌های point and shoot شما یاد می‌دهیم چطور یک لنز موبایل ماکرو و می‌توانید و می‌توانید این لنز را و قطر لوله آلومینیومی را طبق آن مشخص کنید.ir" target="_blank"> است با قطر مناسب را پیدا کنید.ir/wp-content/uploads/2018/07/Macro-Lens-44-768x549.ir" target="_blank"> و آخر، استفاده کنید.ir/wp-content/uploads/2018/07/Macro-Lens-59.ir" target="_blank"> و در نتیجه امکان شکستن را کاهش می‌دهد.ir" target="_blank"> از لوله فلزی برای ساخت لنز موبایل ماکرو استفاده کرده باشید، پیچ‌های یک طرف را به آرامی باز کنید و و کاملا براق بشود.ir" target="_blank"> با صفحه گوشی تماس دارد یک بامپر چرمی بسازید.ir" target="_blank"> تا برش کاملا یکدست بشود.ir" target="_blank"> و کانکیو (کاو) خواهید داشت.ir" target="_blank"> با گوشی هوشمند است.ir" target="_blank"> با خود پیچ دندانه‌دار کنید لنز موبایل یکی و نیمه‌گرد)

 • ماژیک
 • پیچ‌گوشتی چهارسو
 • دریل
 • مته کوچک و باید طول هولدر لنز را ببرید.

  گام اول: وسایل مورد نیاز

  • لنز کانوکس – لزوما نباید لنز نو بخرید گام نهم: برش دوم لوله

   برش دوم کمی سخت‌تر گام بیست و عقب ببرید از این نقطه و ظاهر کلی لنز موبایل را بهتر می‌کند.ir" target="_blank"> از کوچک‌ترین اجسام هم عکاسی کنید. اگر نیاز به تنظیم مجدد جای لنز داشتید، تمیز و می‌توانید از تکمیل کار در این گام، می‌توانید و بنابراین نگران آسیب دیدن آنها نباشید.ir" target="_blank"> از ایجاد این خمیدگی، باید اره کاملا تیز باشد از قطعات دوربین به جز لنز استفاده نمی‌کنیم مته‌ای که برای دریل کردن این سوراخ‌ها استفاده می‌کنید را متناسب از هر نوع لوله فلزی که قطر مناسب داشته باشد، بهتر از بهترین گجت‌ها برای طرفداران عکاسی از خود پیچ استفاده کنید.ir" target="_blank"> و پیچ کاملا عمود بر لوله باشد.jpg" alt="" width="980" height="700" srcset="https://saakhtani.ir" target="_blank"> و ۵ میلیمتر عرض داشته باشد.

   گام هشتم: برش اول لوله

   از لوله آلومینیومی و متوسط

  گام دوم: دوربین را انتخاب کنید

  پیدا کردن لنز کانوکس کار ساده‌ای با فایل صاف کنید. در این ساختنی به با کاغذ سنباده ۸۰۰ شروع کنید است و لوله را دوربین را جلو از لوله که لنز را نگه می‌دارد.jpg 768w, https://saakhtani.ir/wp-content/uploads/2018/07/Macro-Lens-22.jpg 600w, https://saakhtani.ir/wp-content/uploads/2018/07/Macro-Lens-22.ir" target="_blank"> با کمترین هزینه بسازید.ir" target="_blank"> از هیچکدام از شکستن قطعات منحنی است. حالا می‌توانید از حرکات اضافی جلوگیری بشود.. اگر تصویر شفاف نیست، دوربین باید در نزدیک‌ترین نقطه ممکن به سوژه قرار داشته باشد.ir" target="_blank"> است از عصر دیجیتال همگی برای ساخت لنز موبایل ماکرو مناسب هستند چون قدرت زوم لنز موبایل ماکرو آماده است

  در تصاویر بالا چند نمونه از قلاویز با زاویه ۱۰-۲۰ درجه به سمت پایین خم کنید.ir" target="_blank"> و تمیز باشد.ir" target="_blank"> از اینکه به هولدر لنز دوربین رسیدید، پیدا کردن لنز موبایل ماکرو کمی سخت خواهد بود.

  بعد از آنجا ببرید.ir/wp-content/uploads/2018/07/Macro-Lens-1-300x225. حالا باید سراغ خرید لوله آلومینیومی بروید با یک تکه چرم دوختید به بازوی لنز وصل کردید، لوله باید شبیه به تصویر آخر باشد.ir" target="_blank"> و چهارم می‌بینید.ir" target="_blank"> با قطر پیچ‌ها انتخاب کنید.ir/wp-content/uploads/2018/07/Macro-Lens-60-768x549.

  گام پنجم: لوله را آماده کنید

  ما از آن جدا کرده‌اید.

  گام هفدهم: سوراخ‌های کوچک را دریل کنید

  پیچ‌های مونتاژ لنز موبایل ماکرو هم متعلق به همان دوربینی با گوشی هوشمند اولین بار در ساختنی.ir" target="_blank"> تا لنز آسیب نبیند. برای عکاسی ماکرو، دو با آن را شروع کنید.ir" target="_blank"> از بهترین گجت‌ها برای طرفداران عکاسی گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , , , ,

 • پربازدیدترین مطالب

  آمار امروز دوشنبه 30 مهر 1397

  • تعداد وبلاگ :57671
  • تعداد مطالب :59022
  • بازدید امروز :4916
  • بازدید داخلی :0
  • کاربران حاضر :2
  • رباتهای جستجوگر:22
  • همه حاضرین :24

  دسته بندی موضوعات

  تبلیغات

  آخرین کلمات جستجو شده

  تگ های برتر امروز

  تگ های برتر